0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
UEFA Champions League Group C
Real Madrid
-
-
Napoli
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
SC Braga
-
-
1. FC Union Berlin
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Europe
UEFA Champions League Group B
Arsenal
-
-
RC Lens
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sevilla FC
۰
۰
PSV Eindhoven
inprogress
۲۱:۱۵
Europe
UEFA Champions League Group A
Galatasaray SK
۰
۲
Manchester United
inprogress
۲۱:۱۵
FC Bayern Munich
-
-
FC Copenhagen
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Europe
UEFA Champions League Group D
SL Benfica
-
-
Internazionale Milano
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Real Sociedad
-
-
FC Red Bull Salzburg
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Asia
AFC Champions League Group F
Bangkok United
۱
۰
Lion City Sailors FC
Finished
۱۷:۳۰
Kitchee
۱
۲
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۳:۳۰
Iran
Azadegan League
Esteghlal Molasani
۲
۲
FC Darya Caspian Babol
Finished
۱۴:۳۰
Chador Malu Yazd
۲
۲
Mes Kerman FC
Finished
۱۴:۰۰
Ario Eslamshahr
۱
۰
Shahrdari Astara
Finished
۱۴:۰۰
Shahr Raz Shiraz
-
-
Saipa
Finished
۱۴:۳۰
Mes Shahr-e Babak
۰
۰
Fajr Sepasi FC
Finished
۱۴:۰۰
Kheybar Khorramabad
۳
۰
Khalij Fars Mahshahr
Finished
۱۴:۰۰
Asia
AFC Champions League Group H
Zhejiang Lucheng Greentown
۳
۲
Buriram United FC
Finished
۱۵:۳۰
Ventforet Kofu
۳
۳
Melbourne City FC
Finished
۱۳:۳۰
Asia
AFC Cup Group G
Central Coast Mariners
۱
۱
Terengganu
Finished
۱۱:۳۰
Bali United Pusam
۵
۲
Stallion FC
Finished
۱۵:۳۰
Russia
Cup
FK Dinamo Moscow
۱
۰
FK Zenit St. Petersburg
Finished
۱۸:۴۵
FC Rostov
۱
۱
CSKA Moscow
Finished
۱۸:۴۵
Gazovik Orenburg
۱
۰
FK Spartak Moscow
Finished
۱۶:۳۰
Egypt
Premier League
Future FC
۰
۲
El Zamalek
inprogress
۲۰:۳۰
France
Ligue 1
Montpellier HSC
۰
۰
Clermont
inprogress
۲۱:۳۰
Asia
AFC Champions League Group J
Urawa Red Diamonds
۲
۱
Wuhan Three Towns
Finished
۱۳:۳۰
Pohang Steelers
۲
۰
Ha Noi
Finished
۱۳:۳۰
Saudi Arabia
Division 1
Al-Orubah
۳
۴
Al Najma (SAUD)
Finished
۱۵:۵۰
Al Adalah
۰
۱
Al-Baten
Finished
۱۸:۰۰
Al Jabalain
۲
۰
Al Jandal
Finished
۱۵:۵۰
India
Indian Super League
Kerala Blasters FC
۳
۳
Chennaiyin FC
Finished
۱۸:۰۰
Uruguay
Primera Division Clausura
Liverpool FC Montevideo
-
-
Boston River
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Plaza Colonia
۰
۱
Racing Club de Montevideo
Finished
۰۱:۳۰
Montevideo City Torque
۵
۱
Deportivo Maldonado
Finished
۰۳:۴۵
Europe
UEFA Youth League, Group A
Galatasaray SK U19
۱
۰
Manchester United U19
Finished
۱۴:۳۰
Bayern Munich U19
۲
۱
FC Copenhagen U19
Finished
۱۸:۳۰
Colombia
Primera B
Fortaleza FC
۱
۰
Patriotas Tunja
Finished
۰۴:۰۰
Argentina
Copa De la Liga Profesional
Barracas Central
۱
۱
Argentinos Juniors
Finished
۰۱:۳۰
North and Central America
CONCACAF Central American Cup
Real Esteli FC
۰
۳
LD Alajuelense
Finished
۰۶:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Gyeongnam FC
۰
۰
Bucheon FC 1995
Finished
۱۳:۳۰
Europe
UEFA Youth League, Group B
Sevilla FC U19
۱
۰
PSV Eindhoven U19
Finished
۱۶:۳۰
Arsenal U19
۰
۲
Lens U19
Finished
۱۶:۳۰
India
Mumbai Super Division
Kopana FC
۱
۱
Maharashtra Oranje FC U23
Finished
۰۹:۰۰
Nigeria
NPFL
Enyimba
۰
۱
Remo Stars
Finished
۱۸:۳۰
Vietnam
Women National Championship
Ho Chi Minh City II (W)
۰
۱
Phong Phu Ha Nam (W)
Finished
۱۱:۰۰
Son La (W)
۰
۲
Ha Noi II (W)
Finished
۱۱:۰۰
Ha Noi (W)
۰
۱
Than Khoang San Viet Nam (W)
Finished
۱۱:۰۰
TP Ho Chi Minh FC (W)
۲
۱
GT Thai Nguyen (W)
Finished
۱۳:۳۰
Egypt
Second Division A
Ghazl Kafr El Dawar
۰
۰
Haras El Hodood
Finished
۱۸:۳۰
Asyut Cement Petroleum
۱
۰
Makadi FC
Finished
۱۶:۰۰
Tanta
۱
۰
Gomhoryet Shebin
Finished
۱۶:۰۰
El Sekka El Hadid SC
۴
۰
Nogoom FC
Finished
۱۶:۰۰
Misr Lel Makasa
۱
۲
Ghazl Al Mehalla
Finished
۱۶:۰۰
Al Qanah
۱
۱
Aswan FC
Finished
۱۶:۰۰
Bahrain
2nd Division
A'Ali FC
۱
۱
Malkiya Club
inprogress
۱۹:۳۰
Al Tadamun Buri
۰
۲
Qalali
Finished
۱۹:۳۰
Al-Ittihad
۴
۳
Umm Al Hassam
Finished
۱۹:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A, Group 1
Mexicali FC
۱
۰
Saltillo FC
Finished
۰۳:۳۰
North and Central America
CONCACAF Caribbean Cup
Harbour View FC
۱
۲
Moca FC
Finished
۰۲:۳۰
Europe
UEFA U19 Championship Women Qualification
Norway U19 (W)
۰
۱
Finland U19 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Romania U19 (W)
۳
۳
Slovakia U19 (W)
Finished
۱۳:۳۰
Germany U19 (W)
۷
۱
Israel U19 (W)
Finished
۱۹:۳۰
Poland
II Liga
Skra Czestochowa
۱
۲
KS Hutnik Krakow
Finished
۱۹:۳۰
Lech Poznan II
۰
۰
Olimpia Elblag
Finished
۱۴:۳۰
Indonesia
Liga 3
Persik Kendal
۰
۰
Persibangga Purbalingga
Finished
۱۱:۴۵
Germany
3.Liga
1. FC Saarbrucken
۰
۰
MSV Duisburg
inprogress
۲۱:۳۰
Europe
UEFA Youth League Domestic Champions Path
FC Midtjylland U19
۰
۱
FC Rukh Lviv U19
Finished
۱۶:۳۰
FSV Mainz 05 U19
۰
۱
Dinamo Minsk U19
inprogress
۲۱:۰۰
NK Dinamo Zagreb U19
۰
۰
Basel U19
Finished
۱۶:۳۰
Olympiacos FC U19
۴
۰
Qabala U19
Finished
۱۸:۳۰
MSK Zilina U19
۵
۴
Sparta Prague U19
Finished
۱۹:۰۰
Iran
2nd Division
Niroye Zamini
۲
۱
Foolad Khuzestan B
Finished
۱۴:۳۰
KIA Football Academy
۵
۲
Nika Pars Chaloos
Finished
۱۴:۳۰
India
Delhi Premier League
Rangers SC Delhi
۰
۲
Delhi FC
Finished
۱۲:۳۰
Taiwan
Premier League
Ming Chuan University
۰
۱
Flight Skywalkers
Finished
۱۳:۳۰
Europe
UEFA Youth League, Group D
Real Sociedad U19
۰
۲
Red Bull Salzburg U19
Finished
۱۶:۳۰
SL Benfica U19
۱
۱
Inter Milan U19
Finished
۱۸:۳۰
South Africa
Premier League
Supersport United
۰
۱
Mamelodi Sundowns FC
inprogress
۲۱:۰۰
Sekhukhune United
۰
۰
Chippa United
inprogress
۲۱:۰۰
Mexico
Liga TDP
Juarez FC II
۱
۰
Club Atletico San Juan de Aragon
Finished
۱۹:۳۰
Juarez FC II
۱
۰
Aragon FC
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Coppa Italia Serie D
Cynthialbalonga
۱
۲
Nf Ardea
Finished
۱۷:۰۰
US Gavorrano
۰
۲
Livorno
Finished
۱۷:۰۰
Varesina Calcio
۳
۰
Pro Palazzolo
Finished
۱۷:۰۰
ASD Trapani Calcio
۳
۰
US Angri Calcio 1927 ASD
Finished
۱۷:۰۰
Clodiense
۲
۰
AC Dolomiti Bellunesi
Finished
۱۷:۰۰
Paganese
۰
۱
SS Cavese
Finished
۱۷:۰۰
AC Bra
۰
۱
Usd Casatese
Finished
۱۷:۰۰
Citta DI Campobasso
۱
۰
Alma Juventus Fano 1906
Finished
۱۷:۰۰
Gambia
Division 2
Serrekunda FC
۰
۰
Unique Global FC
Finished
۱۹:۳۰
Elite United
۱
۱
Hart Academy FC
Finished
۱۹:۳۰
Hawks FC
۰
۰
Latrikunda Utd
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Regionalliga Southwest
Barockstadt Fulda-Lehnerz
۰
۰
VfB Stuttgart II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Nigeria
Premier League Women
Naija Ratels (W)
۲
۱
Adamawa Queens (W)
Finished
۱۸:۳۰
Abia Angels FC (W)
۱
۲
Heartland Queens (W)
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Coppa Italia Serie C
Catania Calcio
۰
۱
Crotone
inprogress
۲۱:۰۰
Avellino
۰
۰
Juve Stabia
inprogress
۲۱:۰۰
Guatemala
Reserve League
Deportivo Mixco Reserves
۱
۴
Antigua GFC Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Xelaju Reserves
۰
۰
Malacateco Reserves
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 6
Levante B
۱
۱
Silla CF
inprogress
۲۱:۰۰
Greece
Super League 2, Group B
Panathinaikos II
۰
۲
Ilioupoli
Finished
۱۶:۳۰
Zanzibar
Premier League
KVZ SC
۱
۳
Mafunzo FC
Finished
۱۶:۳۰
Norway
Division 1 Play-Offs
Kristiansund BK
۰
۰
Bryne FK
inprogress
۲۱:۳۰
Ghana
FA Cup
FC Skyy
۲
۰
Samartex
Finished
۱۸:۳۰
Koforidua Semper FC
۲
۰
Attram De Visser
Finished
۱۸:۳۰
Hearts of Oak
۰
۰
Nania FC
Finished
۱۸:۳۰
Accra Athletic
۲
۰
Aflao Agbogba FC
Finished
۱۸:۳۰
Newcastle United FC
-
-
Pac Academy
Finished
۱۸:۳۰
Wales
Premier League
Colwyn Bay
-
-
Connah's Quay Nomads
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Slovenia
U19 League
Maribor U19
۴
۱
Radomlje U19
Finished
۱۵:۳۰
Olimpija Ljubljana U19
۳
۰
NK Aluminij U19
Finished
۱۵:۳۰
FC Koper U19
۱
۱
ND Gorica U19
Finished
۱۵:۳۰
ND Ilirija U19
۱
۲
NK Krka U19
Finished
۱۵:۳۰
North Macedonia
First League
KF Rinija Gostivari
۰
۰
KF Shkupi Skopje
Finished
۱۵:۳۰
Voska Sport
۰
۳
FK Tikves Kavadarci
Finished
۱۵:۳۰
FK Shkendija 79
۲
۰
Rabotnicki Skopje
Finished
۱۵:۳۰
FK Vardar Skopje
۱
۳
FC Struga Trim & Lum
Finished
۱۵:۳۰
Makedonija GjP
۱
۰
FK Sileks
Finished
۱۵:۳۰
Akademija Pandev
۱
۱
Bregalnica Stip
Finished
۱۵:۳۰
Estonia
Esiliiga
FC Elva
۰
۱
Tartu Kalev
inprogress
۲۱:۰۰
Uruguay
Segunda Division
CA Bella Vista
۱
۱
Atenas
Finished
۱۶:۳۰
Miramar Misiones
۱
۱
Sud America
Finished
۱۶:۳۰
Indonesia
Liga 2
Persipal Palu BU
۲
۱
Persewar Waropen
Finished
۱۰:۳۰
Europe
UEFA Youth League, Group C
Sporting Braga U19
۱
۰
1 FC Union Berlin U19
Finished
۱۷:۳۰
Real Madrid U19
۶
۰
Napoli U19
Finished
۱۸:۳۰
Estonia
Meistriliiga
Viimsi JK
۰
۵
JK Tammeka Tartu
Finished
۱۹:۳۰
Poland
Central Youth League
Wisla Krakow U19
۱
۴
Rakow Czestochowa U19
Finished
۱۵:۳۰
Tanzania
Premier League
Tanzania Prisons
۱
۰
Dodoma
Finished
۱۶:۳۰
Puerto Rico
Liga Puerto Rico
Academia Quintana
۷
۱
Caguas Sporting
Finished
۰۳:۳۰
Argentina
Primera A Women
CA Estudiantes Caseros (W)
۰
۳
Huracan (W)
Finished
۱۵:۳۰
Greece
Super League 2, Group A
FC Kozani
۰
۱
PAOK B
Finished
۱۶:۳۰
Africa
Africa Cup of Nations Women Qualification
Angola (W)
۰
۶
Zambia (W)
Finished
۱۸:۳۰
Kenya (W)
۱
۱
Botswana (W)
Finished
۱۵:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Cup
Radnik Hadzici
۰
۱
FK Borac Banjaluka
Finished
۱۵:۳۰
Sutjeska Foca
۱
۲
NK Siroki Brijeg
Finished
۱۵:۳۰
Austria
Amateur Cup
FC 1980 Wien
۰
۰
SV Gerasdorf Stammersdorf
inprogress
۲۱:۳۰
SC Red Star Penzing
۰
۰
SC Gradisce
inprogress
۲۱:۱۵
Luxembourg
National Division
FC Marisca Mersch
-
-
AS Jeunesse Esch
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
US Mondorf-Les-bains
۱
۱
FC Victoria Rosport
Interrupted
۲۲:۳۰
England
Isthmian League Premier
Cray Wanderers FC
-
-
Whitehawk
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Malaysia
Challenge Cup
Polis Di-Raja Malaysia (PDRM)
۳
۰
Kuching City FC
Finished
۱۵:۴۵
Rwanda
National League
Sunrise FC
۰
۱
AP Rwandaise FC
Finished
۱۶:۳۰
Bolivia
Copa Division Profesional
Always Ready
-
-
Aurora
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Egypt
Second Division B
Al Olympi
۱
۱
MS Koum Hamada
Finished
۱۶:۰۰
Alexandria Sporting Club
۴
۱
Alexandria Petroleum
Finished
۱۶:۰۰
Al-Majd
۰
۱
Al Hilal El Dabaa
Finished
۱۶:۰۰
Europe
UEFA Nations League Women, League C, Group 4
Armenia (W)
۰
۴
Israel (W)
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Primera Federacion, Group 2
Recreativo de Huelva
-
-
CD Alcoyano
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Bulgaria
B PFG
Marek Dupnica
۳
۱
FC Chernomorets 1919 Burgas
Finished
۱۶:۰۰
Armenia
Premier League
FC Urartu Banants Yerevan
۲
۱
FC Ararat Yerevan
Finished
۱۷:۳۰
FC Noah Artsakh
۵
۱
West Armenia
Finished
۱۵:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
Racing Club d'Abidjan
۲
۱
ASI d'Abengourou
Finished
۱۹:۰۰
Greece
Super League
Volos NFC
۱
۰
Panserraikos
Finished
۱۸:۳۰
Serbia
Prva Liga
Mladost Novi Sad
۰
۰
FK Smederevo
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga IV
ACS Viitorul Arad
۸
۰
CS Victoria Zabrani
Finished
۱۵:۳۰
Turkey
1 Ligi Women
Bagcilar Evrenspor (W)
۱
۴
Dudullu SK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Burundi
Premier League
Lydia Ludic Burundi Amasipiri FC
۲
۱
Bumamuru
Finished
۱۷:۳۰
England
Professional Development League
Wigan U21
۱
۲
Fleetwood Town U21
Finished
۱۷:۳۰
Paraguay
Primera Division Reserve
Club Libertad Asuncion Reserves
۰
۲
Tacuary Reserves
Finished
۱۴:۰۰
Romania
Liga III, Seria 7
CSM Cetate Deva
۴
۳
CS Universitatea Craiova II
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Serie A
Vasco da Gama RJ
۲
۴
Corinthians Paulista
Finished
۰۴:۰۰
England
Alan Turvey Trophy
Chichester City FC
-
-
Hastings United FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Syria
Division 2
Doma FC
۰
۸
Al-Shorta
Finished
۱۴:۳۰
Republic of Kosovo
First League
KF Ferizaj
۲
۰
FC Phoenix Banje
Finished
۱۵:۳۰
World
Friendly International Matches U19 Women
Sweden U19 (W)
۱
۵
Netherlands U19 (W)
Finished
۱۸:۳۰
Croatia
Croatia Cup
Vukovar 1991
۱
۲
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۱۶:۰۰
Slovakia
Cup
MFK Ruzomberok
۲
۰
FK Pohronie
Finished
۱۵:۰۰
Armenia
1. Division
Shirak II
۱
۰
Ararat Armenia II
Finished
۱۳:۳۰
El Salvador
Reserves League
CD Dragon Reserves
-
-
CD Platense Zacatecoluca Reserves
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵